Node Notify (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Subject
os: Темæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Date
os: Датæ
