Node Notify (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: user
pt: usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Date
pt: Data

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: User
pt: Usuário

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: Subscription
pt: Inscrição

en: Subscriber
pt: Usuário inscrito

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Unsubscribe URL
pt: URL para se descadastrar.

en: Sorry, there was a problem unsubscribing from notifications.
pt: Desculpe, houve um problema no cancelamento de notificações.
