Node Notify (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: user
ru: пользователь

en: Subject
ru: Тема

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Date
ru: Дата

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: User
ru: Пользователь

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Subscription
ru: Подписка

en: Subscriber
ru: Подписчик

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
