Node Notify (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: Subject
sv: Ämne

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Date
sv: Datum

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Subscriber
sv: Prenumerant

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
