Node Notify (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: Subject
te: విషయం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Date
te: తేదీ

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
