Node Notify (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Subject
bg: Тема

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Date
bg: Дата

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Subscription
bg: Абонамент
