Node Notify (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: user
br: implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
