Node Notify (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Subject
bs: Naslov

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Date
bs: Datum

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: User
bs: Korisnik
