Node Notify (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Subject
el: Θέμα

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Unsubscribe URL
el: Διεύθυνση URL για κατάργηση συνδρομής

en: Sorry, there was a problem unsubscribing from notifications.
el: Ζητούμε συγγνώμη, αλλά υπήρξε πρόβλημα κατά την κατάργηση της συνδρομής από ειδοποιήσεις.
