Node Notify (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Date
he: תאריך

en: Subscriptions
he: מנויים

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Subscription
he: מנוי

en: Subscriber
he: מנוי

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
