Node Notify (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Date
hu: Dátum

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Unsubscribe URL
hu: Leiratkozó URL
