Node Notify (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: user
id: anggota

en: Subject
id: Judul

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Date
id: Tanggal

en: User
id: Pengguna

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
