Node Notify (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: user
is: notandi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Date
is: Dagsetning

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: About
is: Um
