Node Notify (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Date
kk: Датасы

en: User
kk: Пайдаланушы
