Node Notify (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
