Node Notify (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Subject
lt: Tema

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Date
lt: Data

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Unsubscribe URL
lt: Atsisakyti prenumeratos URL
