Node Notify (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: User
nn: Brukar
