Node Notify (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Date
sq: Data

en: User
sq: Përdoruesi

en: About
sq: Informacione
