Node Notify (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: user
ur: صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Email
ur: ای میل
