Node Notify (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: Subject
be: Тэма

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Date
be: Дата

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
