Node Notify (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Date
ca: Data

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Subscription
ca: Subscripció

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Unsubscribe URL
ca: URL per donar-vos de baixa
