Node Notify (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: user
cy: defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Date
cy: Dyddiad

en: User
cy: Defnyddiwr
