Node Notify (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: Subject
fi: Aihe

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Subscriber
fi: Tilaaja

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Unsubscribe URL
fi: Listalta poistumis-URL
