Node Notify (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: user
fr: utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: Subscription
fr: Abonnement

en: Subscriber
fr: Abonné

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Unsubscribe URL
fr: URL de désabonnement
