Node Notify (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Subject
hi: विषय

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Date
hi: तारीख

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
