Node Notify (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Subject
hr: Naziv

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Date
hr: Datum

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
