Node Notify (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Subject
hy: Թեմա

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Uses
hy: Օգտագործում
