Node Notify (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
