Node Notify (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: user
pt: utilizador

en: Subject
pt: Assunto

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Date
pt: Data

en: Subscriptions
pt: Subscrições

en: User
pt: Utilizador

en: Expiration date
pt: Data de validade

en: Subscription
pt: Subscrição

en: Subscriber
pt: Subscritor

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
