Node Notify (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Date
sl: Datum

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: User
sl: Uporabnik

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
