Node Notify (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Date
ta: திகதி

en: User
ta: பயனாளர்
