Node Notify (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Email
th: อีเมล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
