Node Notify (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: user
tr: kullanıcı

en: Subject
tr: Konu

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Date
tr: Tarih

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
