Node Notify (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: Subject
uk: Тема

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Date
uk: Дата

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Subscription
uk: Підписка

en: Subscriber
uk: Читач

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Unsubscribe URL
uk: URL відписки
