Node permissions grid (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Content type
jv: Tipe konten

en: Create
jv: Gawé

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan wis disimpen.
