Node permissions grid (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Name
kk: Аты

en: Create
kk: Қосу

en: locked
kk: бұғатталған

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: edit role
kk: рөлді өңдеу
