Node permissions grid (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Create
km: បង្កើត

en: locked
km: ជាប់សោ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី
