Node permissions grid (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Save permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಿ

en: edit role
kn: ಪಾತ್ರವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ
