Node permissions grid (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Veprime

en: Name
sq: Emri

en: Create
sq: Krijo

en: locked
sq: bllokuar

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: edit role
sq: ndrysho rolin
