Node permissions grid (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Name
th: ชื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: locked
th: ถูกล็อค

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: edit role
th: แก้ไขระดับผู้ใช้
