Node permissions grid (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Create
vi: Tạo

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.
