Node permissions grid (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Create
ca: Crea

en: locked
ca: bloquejat

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: edit role
ca: edita un rol
