Node permissions grid (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།
