Node permissions grid (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Create
eo: Kreu

en: locked
eo: ŝlosita

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon
