Node permissions grid (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Name
es: Nombre

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Create
es: Crear

en: locked
es: bloqueado

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: Node permissions
es: Permisos de nodo

en: edit role
es: editar rol

en: Manage permissions for nodes.
es: Administrar permisos para nodos

en: Edit own
es: Editar propio

en: Edit any
es: Editar cualquiera

en: Delete own
es: Eliminar propio

en: Delete any
es: Eliminar cualquiera
