Node permissions grid (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: edit role
hy: խմբագրել դերը
