Node permissions grid (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Create
ja: 作成

en: locked
ja: 固定

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Save permissions
ja: 権限の保存

en: edit role
ja: 役割の編集
