Node permissions grid (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Create
ro: Crează

en: locked
ro: blocat

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: edit role
ro: modifică rolul
