Node permissions grid (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Name
sl: Ime

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: locked
sl: zaklenjeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: edit role
sl: uredi vlogo
