Node permissions grid (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: locked
ta: பூட்டிய

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Save permissions
ta: அனுமதிகளை சேமி

en: Node permissions
ta: கணு அனுமதிகள்

en: edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று
